Reference kurzistů a absolventů ochutnávky potápění

 
"Všem bych chtěl poděkovat za sdílení Vašich pocitů z 
Vašeho prvního setkání s podvodním prostředím"
 
S kurzem jsem byla strašně moc spokojená. Domluva teoretických i praktických hodin byla rychlá a velmi variabilní. Instruktor je velmi klidný a pozorný člověk a vždy dbá na bezpečnost. Hodiny potápění na volné vodě byly vždy vedené s největším klidem, což pro mě bylo velmi důležité, abych byla klidná také :)
Kurz u Mydive můžu vřele doporučit. Neměnila bych :)
 
Pájo, ještě jednou chci poděkovat za kurz. Jsi opravdu perfektní a opravdu jsem se s tebou cítila bezpečně. 
Děkuji, a snad na brzké shledání :)
zdravím Mariana Černá
 

„Z počátku jsem jako úplný nováček v oblasti OWD pociťoval obavy, jak v otázce solventnosti, tak i bezpečnosti.

Avšak s Tomášem, jeho zkušenostmi a odpovědností mě obestoupil klid, který je ke zdárnému zvládnutí kursu nezbytný.

Přidejte k tomu super zážitky se super novými lidmi a kurz OWD se vám vryje do paměti, jako první jízdy na kole. A o tom, to přece má být. :-)“

Mike Newcastle (Michal Novohradský)

 

Chtěl bych Ti poděkovat za skvělé vedení kurzu OWD, který jsem s Tebou absolvoval.

Kurz byl pro mne příjemným zpestřením jara a začátku léta 2012. Naučil jsem se tam spoustu důležitých a užitečných věcí,  které jsou pro první kroky potápění nezbytné a cvičení které jsme prováděli mi pomohly v získání větší jistoty na "bojišti". Dokonce už nemám ani větší problémy se sundáním masky pod vodou, což bylo pro mě před kurzem nepředstavitelné.

Díky ještě jednou za laskavou péči a přeji hodně potapěčských zážitků

Roman Novotný 

 

"Mé první potápění po získání OWD licence proběhlo ve Středozemním moři na německé základně. Díky informacím získaným na kurzu jsem si dokázal vybrat a odzkoušet techniku a jednoznačně komunikovat pod hladinou s ostatními členy našeho mezinárodního týmu. Ponor proběhl v klidu a báječně zpestřil naši dovolenou."

Jan Vtípil

 

„Kurz potápění byl moc fajn. Tom se přizpůsobí vašim časovým možnostem. Doporučuji každému koho aspoň trochu láká vodní svět pod hladinou. :o)“

Markéta Bednářová

 

„Pro mě osobně znamená kurz hrozně moc - zážitky s celou rodinnou ( jako poslední člen rodiny si v 50 letech dělám kurz OWD), další možnost sportovního vyžití, ale hlavně plno nových a správných kamarádů-potápěčů!!!“

Světlana Minaříková - mamka

 

Absolvoval jsem kurz OWD spolu se synem, Tom je prima, flexibilní - už jsme si naše umění ověřili ve vodách Rudého moře a super. Doporučujeme -zkuste nové zážitky!! 

Jirka + Jirka Nováci 

 

Potápěčské kurzy MYDIVE mohu vřele doporučit, celý výcvik se nesl v pohodové atmosféře bez stresu, nicméně s důrazem na bezpečnost. Jsem velice potěšen, že zájem instruktora Tomáš Minaříka neskončil ani po ukončením kurzu.

Tomáš Chocenský 

 

Kurz potápění s Tomem byl skvělý vstup do podvodního světa, kde opravdu zužitkujete to, co se naučíte.

Filip Weisz

 

Kurz jsem apsolvoval loni v létě. Vše proběhlo nad očekáváni dobře, diky výbornemu přistupu školitele. Co se týče technického vybaveni, vše na vysoké úrovni. Komunikace s Tomášem dobrá, cena kurzu přijatelná. Všem, kteří si chtějí udělat kurz OWD jenom doporučuji. Já jsem své začatečnické zkušenosti vyzkoušel v Egyptě a byl jsem nadšeny. Tomáši, díky a měj se fajně.

Ladislav Takáč

 

" Díky kurzu potápění, se mi otevřel nový svět pod hladinou. Malý, ale splněný sen :),

poznal jsem nové přátelé včetně instruktora Tomáše, jehož přístup byl ke ke každému „kurzistovi“

vždy individuální a flexibilní. Zároveň jsem se pod hladinou cítil vždy bezpečně pod jeho dohledem.

Pokud Vás láká zkoumání nových obzorů (pod hladinou), neváhejte.

Roman Bureš

 

Mé první potápění proběhlo na dovolené v Egyptě. Podvodní svět se mi zalíbil natolik, že kurz OWD byla jasná volba.
Klub MYDIVE vřele doporučuji. Instruktor Tomáš je pohodový člověk, který dokáže vše dobře vysvětlit a naučit bez stresu a trápení.
Tomášův zájem o lidi s kurzem nekončí. Jsme stále v kontaktu a já vím, že se na něj můžu kdykoliv obrátit. A už se těším na naši další spolupráci při zvyšování mé potapěčské kvalifikace.

Jana Tůmová

 

Kurz pod vedením Toma můžu jedině doporučit. Pod vodou s ním budete v bezpečí. Dokáže se přizpůsobit vaši časovým možnostem.
Při kurzech vládne pohodová a přátelská atmosféra :) Ještě jednou díky za kurz a věřím, že se v létě zase uvidíme.
Martin Hudač