Samostatný potápěč - OWD DeLuxe

Surz samostatný potápěč OWD - DeLuxe 
Tento kurz obsahuje vše jako klasický kurz OWD, ale navíc dostanete v ceně kurzu:
 
- privátní výuku teorie
- privátní výuku bazénových lekcí 
- privátní výuku potápění v otevřené vodě  
- v ceně kurzu (maska + šnorchl + plouve + neoprenové botky)
- 10x zapůjčení výstroje po dokončení kurzu OWD
 
Cena kurzu je 14.900,- Kč
 

Obsahu kurzu OWD

 

V ceně kurzu OWD je u nás jako bonus pro Vás specializace: "Potápění z lodě" a "Obsluha potápěčského počítače"

V kurzu Samostatný potápěč OWD (Open Water Diver) se Vaše vědomosti, ale především praktické cvičení rozšíří za hranici potápění pod dozorem, a tak z vás tento kurz učiní nezávislé potápěče na přímém dozoru instruktora a Vy se můžete potápět volně se svým partnerem. U kurzů OWD České potápěčské školy je součástí „Potápěče otevřených vod“ i specializace „Potápění z lodě“ a „Obsluha potápěčského počítače“.

Co mohu po dokončení kurzu a kde mi certifikát uznají?

urz Samostatný potápěč Vás opravňuje k potápění s přístrojem na volné vodě až do hloubky 20m. Dále jste oprávněni k samostatnému potápění společně s potápěčem minimálně se stejnou kvalifikací, nebo vyšší. V doprovodu Dive Mastera je ovšem možné provádět ponory do max.hloubky až 30m. S mezinárodní, celosvětově uznávanou certifikací OWD Vás budou respektovat jako kvalifikované rekreační potápěče ve všech potápěčských centrech (divecentrech) po celém světě. Výukový systém je samozřejmě registrován MŠMT ČR a naši instruktoři prošli náročnými prověrkami.

Jaké předpoklady musím splňovat?

Není toho moc - dnešní technika umožňuje téměř každému plavci, aby se stal potápěčem. Takže - věk minimálně 10 let, dobrý zdravotní stav (lékařské potvrzení). Jde nám především o Vaši bezpečnost. Základní kurz OWD DeLuxe je pro naprosté začátečníky v oblasti potápění a je zaměřen na zvýšení Vašich tělesných a duševních znalostí. Potápění je opravdu pro každého a není to jen sport pro profesionály s vytrénovanou postavou.

Za jak dlouho budu mít kurz hotový?

Začátečnický kurz OWD se skládá z 6 teoretických lekcí, 19 cvičení v bazénu a minimálně 4 - 5 ponorů na volné vodě. Teorii běžně zvládneme za 3 dvouhodinové přednášky. Nabízíme možnost i individuální dohody, kdy budete studovat samostudiem a následnou konzultací. Bazénové lekce jsou vždy na 2,5 hodiny po předešlé dohodě. Ponory na volné vodě provádíme na lomech po ČR, ale je možné se domluvit na dokončení např. v Chorvatsku. Všechny potřebné studijní materiály dostanete při zaplacení kurzu (na nulté hodině) a můžete se připravovat sami doma tak, jak Vám to bude nejlépe vyhovovat.

Co když mi to nepůjde, budu mít problémy?

Není se vůbec čeho obávat, žádný učený z nebe nespadl. U nás nedáváme certifikát za úplatu "neprodáváme kurzy", my se Vám budeme věnovat tak dlouho, dokud nebudete sami schopni potápění bezpečnou a pohodovou cestou, která bude plná zábavy. Když Vám něco nepůjde, neznamená to, že si budete muset něco připlácet, vše společně hlavně v klidu a bez stresu zvládneme. Potápění je někdy přirovnávané ke klidné procházce v parku a je potřeba ho tak opravdu chápat, nejdeme se pod vodu za něčím honit, nechodíme si rozhodně nic pod vodu dokazovat. Jdeme si pod vodu odpočinout, nabrat nové síly a provětrat hlavu stejně tak, jako při procházce např. v parku (žádný spěch, žádný stres, jen pohoda a klid). Především klademe velký důraz na bezpečnost a kvalitu výuky.

 

Zde bychom Vás chtěli upozornit na na první pohled nižší ceny kurzů u jiných potápěčských škol. Pozor!!! Vždy si zjistěte, co vše je v konečné ceně zahrnuto. Může se totiž stát, že v průběhu kurzu zjistíte, co všechno musíte doplatit (studijní materiály, certifikace, mezinárodní karta, vypůjčení vybavení, plnění lahví, vstup na bazén, atd...). U nás máte vše zahrnuto v konečné ceně a nic víc dále doplácet nebudete. U nás je možné kurz pořídit i na splátky.

 

Neváhejte a zkuste to hned

Tento kurz je možné také věnovat formou DÁRKOVÉHO POUKAZU. Poukaz je možné sestavit na přání dle Vašich potřeb, k jakékoliv slavnostní příležitosti.

 

Malá ochutnávka pro Vás. Jeden ze základních cviků každého potápěče, sundání a opětovné nasazení masky

Žádné strachy, tento cvik a mnohé další zvládne opravdu každý!